Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oczyszczacze powietrza

( ilość produktów: 24 )

Jakość powietrza w miejscu pracy na wpływ na Państwa zdrowie i samopoczucie. Warto zadbać, aby ten wpływ był pozytywny. Jednak powietrze w zamkniętym pomieszczeniu rzadko korzystnie wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną pracujących w nim osób. Dlatego należy szukać sposobów na poprawienie jego jakości. Oczyszczacze powietrza dostępne w naszym sklepie przyczyniają się do eliminowania cząstek pyłów i alergenów oraz absorbowania z powietrza szkodliwych gazów. Tym samym staje się ono niemal tak czyste jak powietrze w lesie lub w górach. Warto samemu przekonać się, jak skuteczne są filtry powietrza stosowane w oczyszczaczach.

Czystsze powietrze w domu i pracy!

Powietrze w pomieszczeniu, w którym pracują ludzie, powinno mieć też odpowiednią wilgotność. Zapewnią ją nawilżacze powietrza oferowane w naszym sklepie. Dzięki zastosowaniu filtra wodnego z powietrza w biurze lub mieszkaniu usuwane są drobinki kurzu, pyłki i nieprzyjemne zapachy. W pomieszczeniu utrzymywany jest także odpowiedni poziom wilgotności. Zapobiega to występowaniu chorób układu oddechowego i poprawia samopoczucie pracowników.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 1378 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Ta folia jest dokładnie taka, jak zapewnia producent - moim zdaniem znakomita w super cenie. Powielam zakup, jak kończy mi się dana partia. Polecam.
2024-04-22
SUPER SZYBKO SPRAWNIE MATERIAŁ OK
pixel